Az újvárosi, telepi és pinnyédi énekeshívek énekkarának zenei áhítata Kisbácsán

2017.12.20

photowesome_2017__12__20__23_46_08-1-.jpg

2017. december 16-án, szombaton délután a kisbácsai templomban adventi lelki napra került sor. A lelki nap szentmisével zárult, majd zenei áhítat következett. Idén a zenei áhítatot Németh Gábor plébánosunk felkérésére testvértemplomaink egyesített szkólája tartotta -a képen-. (Újváros, Pinnyéd és a Telepi énekeshívek) Repertoárukon adventi és karácsonyi kórusművek szerepeltek. a kis kórust Horváth Csaba vezette, orgonán Ruppert István orgonaművész, furulyán Koller Klaudia, énekszólójával Máté-Schmid Alexandra működött közre. A zenei áhítat nagyon szépre sikeredett melyet a hívek tapssal köszöntek meg. A lelki napot a templom előtti téren szeretet vendégség zárta. Köszönjük Gábor atyának a felkérést, reméljük a mennyei kórusmuzsika sok hívő lelkét megérintette, lelküket az adventi várakozásban az égig emelte!

A zenei áhítatot meghallgathatja itt.

H. Cs.

Híreink csakis forrásmegjelöléssel használhatóak fel.