Öt Templom Advent Győr-Újvárosban

2013.12.19

Az Öt Templom Fesztivált szervezők és a fesztivál házigazda templomai idén újra adventi, hanukai programokkal várták az ünnepek hagyományait és békességet keresőket Győr-Újváros templomaiba. Az Öt Templom Fesztivál templomai, gyülekezetei egy utcányi tarkaságukkal, kicsiben, olyan színesek, mint egész Európa.

Az Öt Templom Advent fesztivál keretén belül a Győr-Újvárosi Urunk színeváltozása plébánoatemplomban is adventi és karácsonyi műsorral várták az érdeklődőket.

December 13-án, pénteken a győri Liszt Ferenc Zenei Alapfokú Művészeti Iskola adventi növendékhangversenyére került sor templomunkban. A hangverseny után plébánosunk Zsebedics József megköszönte a szép előadást és minden hallgatónak áldott karácsonyt kívánt.

Képek az eseményről itt.

December 17-én, kedden a Kossuth Lajos Ipari Szakképző Iskola Kollégiumának karácsonyi műsorát tekinthettük meg. A vendégek és az iskola tanulói által teljesen megtelt templomban, modern karácsonyi énekek és karácsonyváró versek hangzottak el.

Képek az eseményről itt.

Mindkét iskolának köszönjük a szép és lélekemelő előadást, amely meghittebbé tette a karácsonyvárást.