Új miseruha az Újvárosi Segítő Szűzanya tiszteletére

2014.08.01

Istennek hála elkészült a Győr-Újvárosi Segítő Szűzanya tiszteletére készült új Máriáskék miseruha. Ezen szép miseruhát, augusztus 6-án, szerdán este 18 órakor fogja megáldani plébánosunk, Zsebedics József c. kanonok, templom-titulusunk, Urunk színeváltozásának búcsú-ünnepén. Szeretettel várunk minden kedves hívőt, e szép és egyházközségünknek meghatározó eseményére!

Imádkozzunk a csodatévő Újvárosi Segítő Szűzanyához!

E templom a Szűzanya temploma is. Templomunk bal oldali kápolnájában található egy Szűz Mária kegykép, melyhez sok ima meghallgatás kötődik. Az Újvárosiak akkoriban az Újvárosi Segítő Szűzanyának nevezték. Tisztelete elhalványult, most 2011-ben kezdtük el tiszteletét újra elindítani. Bízzunk benne, hogy imáink újra meghallgatásra találnak az Újvárosi Segítő Szent Szűz közbenjárására. Kérjük mi is közbenjárását!