Évközi 3. vasárnap - Hirdetések

2020.01.28

- Szeretettel hirdetjük a Kedves Híveknek, hogy február 2-án vasárnap Urunk bemutatásának, Gyertyaszentelő Boldogasszonynak ünnepét ünnepeljük. délelőtt 11 órakor kezdődő szentmise elején tartjuk az ünnepi gyertyaszentelő körmenetet.  E szentmisére hozzunk magunkkal gyertyát, amit e szentmisén megáldunk, megszentelünk majd hazavihetjük otthonainkba.

- Február 3-án, hétfőn Szent Balázs püspök és vértanú emléknapja lesz. Ezért február 9-én vasárnap a de. 11 órai szentmise végén a Szent Balázs püspök és vértanú nevéhez kötődő torok-áldásban részesítjük a kedves testvéreket.

- Szeretettel jelezzük kedves Testvéreinknek, hogy szeretnénk felújítani-restaurálni templomunk monstanciáját. Erre a célra adományt gyűjtünk. A szentmisék előtt-után, vagy a plébánián a hivatalos ügyfél fogadási időben várjuk adományaikat! Nagylelkűségüket Isten fizesse meg!